KONST / Litografier / Litografier 16306074

nr 1630 6074

Litografier

2 st, kartor, Äppelviken och Sundbyberg. Ej signerade. Bladets mått: 60x86 cm, yttermått inklusive ram: 75x101 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:34:17